Koloryzację włosów dedykujemy Paniom i Panom. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego farby, których używamy są delikatne i dbają o zdrowy wygląd włosów.

W ramach usługi koloryzacji wykonujemy konsultację, dobór koloru, farbowanie, mycie szamponem pielęgnacyjnym, relaksujący masaż skóry głowy, nakładamy odżywkę lub profesjonalny środek pielęgnacyjny zgodnie z życzeniem klienta oraz modelowanie.

Proponujemy koloryzację Montibello jednolitą, słoneczne refleksy, balayage, ombre, sombre lub cover siwych włosów, tzn. tuszowanie siwych włosów u mężczyzn, który jest jednocześnie idealnym sposobem na skuteczną pielęgnację.

Oalia – delikatna koloryzacja, bez zawartości amoniaku, bez parabenów i pochodnych PPD, zawiera naturalny składnik aktywny olej arganowy, pielęgnacyjny wosk pszczeli, jest bezwonna, pokrywa w 100 % siwe włosy i jest bezpieczna dla kobiet w ciąży.

Cromatone – klasyczna koloryzacja permanentna, która dzięki zastosowanej technologii SCP (SOYA COLOR PROTECT) pielęgnuje włosy i pozwala uzyskać równomierny, intensywny kolor od nasady, aż po końce. Technologia SCP jest połączeniem molekuł odżywczych i aktywnych składników pochodzenia roślinnego (ekstrakty soi i drzewa Boswellia Serrata), które zapewniają maksymalną ochronę włókien włosów i skóry głowy.

Cromatone Recover – skuteczna koloryzacja włosów siwych i dojrzałych. Koloryzacja jest szczególnie polecana na siwe i siwiejące włosy, jeśli ich jest więcej niż 70%. Nowa technologia z wysoką zawartością naturalnych aktywnych składników pochodzenia roślinnego, która pozwala uzyskać najlepsze rezultaty w koloryzacji i pielęgnacji włosów dojrzałych. Zastosowano nowe molekuły barwnikowe pozwalające osiągnąć optymalne rezultaty koloryzacji z efektem anti-age. Formuła Cromatone Recover wzbogacona została o cenny olejek Tsubaki, który jest bogaty w polifenole i kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 9 – łatwo wchłanialne składniki odżywcze, które szybko przenikają do wnętrza włosa.